Değerli Müşterimiz Sitemiz Yenileme ve güncelleme çalışmalarından dolayı geçici olarak satışa kapalıdır!
Bilgi ve siparişleriniz için: 0212 433 03 04
bilgi@mercankitap.com
WhatsApp hattı: 0552 220 23 04


SATIŞ:

Sitemizden aşağıda belirttiğimiz koşullar çerçevesinde alışveriş yapıyorsunuz.

Sitemizden ücretsiz üye olup alışveriş yapabilirsiniz. Her siparişinizde bir kitap hediye alma hakkınız vardır, üdtelik hediye sepetine eklediğimiz kitaplardan hediye kitabınızı siz seçiyorsunuz.

Sipariş esnasında fatura, teslimat, iletişim bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz, özellikle e-posta ve telefon numaranızı kontrol ediniz.

“www.kitapaloku.com” web sitemizden sipariş verdiğinizde mail adresinize bu siparişe dair onayladığınız bilgiler gönderilecektir. Bunların sistemimiz tarafından teyidinden sonra ürün veya hizmet talepleriniz karşılanacak ve size ulaştırılacaktır.

Sevkiyata uygun fiziksel bir değer ifade eden ürün siparişleriniz kargo ile veya elden firmamız deposunda teslim edilecektir.

Siparişin verildiği tarih sistemimizin kredi kartından tahsilatı yaptığı veya banka hesaplarımıza sipariş havalelerinin girdiği tarih olarak alınır. Siparişin teslimat süreci bu tarihe göre yapılır.

 

İPTAL:

Siparişinizi tamamen iptal etmek istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz “+90-212 433 03 04" veya bu konu ile ilgili “info@kitapaloku.com” adresine e-posta göndermeniz gerekmektedir.

Siparişin tamamen karşılanamadığı durumlarda müşterinin yaptığı ödeme iade edilecek ve bilgi verilecektir.

Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır. (Bazen müşteri sadece karşılananları gönderiniz ve kalanı için ödememi iade edin şartıyla sipariş verir veya eksik siparişi başka bir ürün ile değiştirin veya tüm siparişi iptal ediniz diyebilir.)

Bir hafta (7 Gün) içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.

 

İADE:

Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları tüketici hakları çerçevesindedir. Satın alınan ürün orijinal halde (tekrar satışa uygun), şartlara da uygun olarak bir hafta içerisinde tarafımıza herhangi bir neden göstermeksizin iade edilebilir. Bir haftadan sonra ki bu tarz iade talepleri dikkate alınmayacaktır. İadelerde kargo masrafları tamamen müşteriye aittir. Ödemeli kargolar kesinlikle kabul edilmeyecek, teslim alınmayacaktır. İade edilen ürünün şartlara uygunluğu kontrol edilecek uygun ise geri ödeme sonucun müşteriye bildiriminden itibaren en geç 1 ay içerisinde yapılacaktır. Geri ödemede firmamızın karşılamış olduğu banka aracılık, kargo gibi masraflar düşülecektir.

Ürünlerimizde garanti şartlarında aksi belirtilmedikçe ürünün ambalajı açılırsa, jilatini yırtılırsa, garanti etiketi sökülürse kesinlikle garanti dışıdır, iade alınmaz. Garanti kapsamaında olan ürünlerde baskı hatası ters ciltlenme kopuk sayfalı kargoda yıpranmış kitap’ı yenisi ile değiştirebilir tüm masrafları firmamız tarafından karşılanacaktır.

Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya “info@kitapaloku.com” adresine konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.

 

GİZLİLİK:

Kredi kartı bilgileri sistemimizde tutulmamaktadır. Şifreli olarak alınmakta ve sipariş tutarı tahsil edildikten sonra silinmektedir.

Üyelik bilgileri ve diğer gizlilik gerektiren bilgileriniz başka kişi ve kuruluşlara verilmez.

Üyelik bilgileriniz üzerinde sadece siz işlem yapabilirsiniz.

 

KARGO ve TESLİMAT:

Bazı yazılım ve hizmete dayalı ürünlerimiz sadece elektronik ortamda sunulmaktadır, ayrıca bir sevkiyatı yoktur. Bu tür ürünler belirtilmiştir. Bu ürünler için tarafınıza elektronik veya matbu olarak resmi evrak ulaştırılacaktır. Ürünün kullanımı için gerekli olan şifreler tahsilat yapıldıktan sonra (max. 2 iş günü içerisinde) gönderilecektir.

 

Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Tercihe bağlı kargo isteklerinde kargo firmaları ekranda görüntülenecektir. Sipariş tutarı “150,00 TL” ve üzeri durumlarda kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır. Belirtilen limit altındaki siparişlerinize ait kargo masrafları siparişinize dahil edileceğinden teslimat esnasında ayrıca kargo ödemesi yapmayınız. Teslimat için isteğe bağlı listelenen kargo firmalarının dışında özellikle istediğiniz bir kargo firması var ise müşteri temsilcilerimizle “+90-212-433 03 04” iletişime geçiniz.

 

Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız..

 

Ödeme bilgilerinizin teyid edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

 

Siparişinizin en kısa zamanda adresinize teslim edilebilmesi için sipariş tarihinden itibaren en fazla 7 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

 

Kargo ücretleri sipariş esnasında müşteriye gösterilmektedir.

 

Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

 

Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle iletişim kısmında belirttiğimiz eposta adresimiz ya da telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz..

 

Ödeme bilgilerinde veya teslimat adresinde bir sorun oluşması durumunda sizinle, belirtmiş olduğunuz eposta adresi veya telefon numaraları ile irtibata geçilecek; 15 gün içinde teslim edilemeyen siparişler iptal edilecektir.

 

Sitemizde stoksuz çalıştığımız ürünler vardır. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda telefon veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir.

 

ÖDEMELER:

Ödemelerinizi sitemizde belirttiğimiz (kredi kartları, banka havalesi kapıda )ödeme seçenekleri ile yapabilirsiniz.   

Havale ile ödemelerde sipariş tarihinden itibaren en fazla 7 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Havale işlemleri sırasında ilgili kurum tarafından talep edilebilecek "masraf" vb ücretlerin karşılanması tamamen müşteriye aittir. .

Ödeme işlemini yaparken Sipariş Numarasını mutlaka belirtiniz.

Havale ile yaptığınız ödemelerde ödemenizi gösteren banka dekontunu “bilgi@mercankitap.com” adresine HAVALE DEKONT başlığı ile gönderiniz.

Kapıda ödemeli işlemde ürün sadece Sürat kargo ile gönderilir sürat görevlisi ürünü teslim ettiğinde ödemeyi tahsil eder, firmamız hesabına yatırır.

 

 

KREDİ KARTI ÖDEME PROBLEMLERİ:

Kredi Kartından Ödeme yaparken problemler yaşanıyorsa bunların aşağıda belirtilen nedenleri olabilir.

 - Kredi kartı numaranızı ve/veya CVC Güvenlik Numaranızı (Kredi kartınızın arkasındaki son 3 rakam) yanlış girmiş olabilirsiniz.

 - Kredi Kartınız limit aşımına uğramış olabilir. (Bankanızla görüşünüz.)

 - Kredi Kartınızın kullanım süresi dolmuş olabilir. (Bankanızla görüşünüz.)

 - Kredi kartınız banka tarafından bloke edilmiş olabilir. (Bankanızla görüşünüz.)

 Kitap al, kapıda öde!
Artık Zaman değişti. Artık devir internetten alışveriş devri. 
Seçenek çok. Hem sonra kıyaslama imkânına’da sahipsiniz.  
Ancak siz yine de internetten Kitap Satın almaya çekiniyor musunuz?
Belki kredi kartı numaranızı vermek istemiyorsunuz...
Belki de banka ya da posta havalesiyle uğraşmak size zor geliyor.
Sırf bu yüzden internetten Kitap almaya çekiniyorsunuz.
Çekinmeyin, çünkü artık Kitapaloku.com  yenilikçi hizmeti ile internetten
Kitap al, kapıda öde" var. Siz dilediğiniz ürünü seçin, beğenin, emsalleriyle
kıyaslayın, kararınızı ve siparişinizi verin. Satın aldığınız ürünü evinize
kadar Anlaşmalı Kargo Şirketi getirsin, ödemesini siz ürünü teslim aldıktan sonra
Kargo görevlisine İster nakit, ister Kredi kartı ile ödemeyi yapın.
Kitapaloku.com’ dan alışverişin zevkine ve kolaylığına siz de varın.